Series
Ratings
41
Worlds WithinRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5