Movies
Ratings
67
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 0.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Grown UpRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
I, TonyaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5