Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5