Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0