Titles you rated
WonderRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 2.0
UsRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5