Titles you rated
Love That Makes You CryRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 1.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
- Magical DoReMiRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 0.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
High SocietyRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 1.5