Series
Ratings
30
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.0
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Your SongRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0