Series
Ratings
531
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Classroom of the EliteRated ★ 3.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Helpful Fox Senko-sanRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
If It's for My Daughter, I'd Even Defeat a Demon LordRated ★ 3.0
Welcome to the BallroomRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Tom Clancy's Jack RyanRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0