Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0