Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5