Titles you rated
DefaultRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
NewnessRated ★ 5.0
Little White LiesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.0
AftershockRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 3.0
Café LumièreRated ★ 1.5
The Blue KiteRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Happy TimesRated ★ 4.5
Ju DouRated ★ 2.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 4.5