Movies
Ratings
408
The SubstanceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
SpectralRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0