Movies
Ratings
314
Justice LeagueRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Zombie Flesh EatersRated ★ 3.5
BoogeymanRated ★ 2.0
AlligatorRated ★ 3.5
Re-AnimatorRated ★ 4.5
Bad TasteRated ★ 4.0
Evil DeadRated ★ 3.0
Army of DarknessRated ★ 4.0
Evil Dead IIRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Runner RunnerRated ★ 3.5
The TownRated ★ 4.0
Any Given SundayRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0