Titles you rated
 Happy Death DayRated ★ 4.0 Happy Death DayRated ★ 4.0
 Extreme JobRated ★ 4.5 Extreme JobRated ★ 4.5
 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
 ChappieRated ★ 5.0 ChappieRated ★ 5.0
 I, TonyaRated ★ 5.0 I, TonyaRated ★ 5.0
 SunflowerRated ★ 2.5 SunflowerRated ★ 2.5
 8 MileRated ★ 3.0 8 MileRated ★ 3.0
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0 The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
 Catch Me If You CanRated ★ 4.0 Catch Me If You CanRated ★ 4.0
 A Letter to MomoRated ★ 4.0 A Letter to MomoRated ★ 4.0
 My Neighbor TotoroRated ★ 4.0 My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
 WantedRated ★ 4.0 WantedRated ★ 4.0
 FuryRated ★ 3.0 FuryRated ★ 3.0
 Spider-ManRated ★ 4.0 Spider-ManRated ★ 4.0
 The HandmaidenRated ★ 4.0 The HandmaidenRated ★ 4.0
 The InternRated ★ 4.0 The InternRated ★ 4.0
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0 Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
 Get OutRated ★ 4.0 Get OutRated ★ 4.0
 SnowpiercerRated ★ 3.5 SnowpiercerRated ★ 3.5
 LeonRated ★ 4.0 LeonRated ★ 4.0