Series
Ratings
31
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0