Titles you rated
Total RecallRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0