Series
Ratings
20
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 1.0
High KickRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0