Titles you rated
Land of HappinessRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
RansomedRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5