Movies
Ratings
128
Little ForestRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
DangalRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.5
ChefRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0