Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0