Titles you rated
Game of DeathRated ★ 2.0
Wheels on MealsRated ★ 5.0
Project ARated ★ 4.5
Ong Bak 2Rated ★ 2.5
Demolition ManRated ★ 2.5
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 2.5
Police StoryRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Kung FuryRated ★ 4.5
ExtraRated ★ 5.0
Jackass 2.5Rated ★ 5.0
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 5.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.5
The God of CookeryRated ★ 5.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 4.5