Series
Ratings
20 Tokyo Love StoryRated ★ 3.5 Tokyo Love StoryRated ★ 3.5
 Melo MovieRated ★ 3.0 Melo MovieRated ★ 3.0
 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
 My Liberation DiaryRated ★ 4.0 My Liberation DiaryRated ★ 4.0
 A Killer ParadoxRated ★ 3.0 A Killer ParadoxRated ★ 3.0
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
 Arcane Season 1Rated ★ 3.5 Arcane Season 1Rated ★ 3.5
 D.P.Rated ★ 3.5 D.P.Rated ★ 3.5
 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
 Itaewon ClassRated ★ 4.0 Itaewon ClassRated ★ 4.0
 My NameRated ★ 3.0 My NameRated ★ 3.0
 Mr. SunshineRated ★ 5.0 Mr. SunshineRated ★ 5.0
 Hellbound Season 1Rated ★ 3.0 Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
 Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0 Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
 MovingRated ★ 3.5 MovingRated ★ 3.5
 Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0 Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
 Our Beloved SummerRated ★ 3.5 Our Beloved SummerRated ★ 3.5
 My MisterRated ★ 4.5 My MisterRated ★ 4.5
 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5