Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
365 DaysRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0- PilotRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0