Movies
Ratings
303
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
UnderworldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0