Titles you rated
 Chainsaw ManRated ★ 2.5 Chainsaw ManRated ★ 2.5
 Crime Scene ZeroRated ★ 4.0 Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0 Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 1.0 Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
 A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5 A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
 Skip and LoaferRated ★ 4.0 Skip and LoaferRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
 Culinary Class WarsRated ★ 3.5 Culinary Class WarsRated ★ 3.5
 Agents of MysteryRated ★ 3.5 Agents of MysteryRated ★ 3.5
 Crime SceneRated ★ 4.5 Crime SceneRated ★ 4.5
 A Killer ParadoxRated ★ 3.0 A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5