Titles you rated
ShooterRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
One Piece 3D: Straw Hat ChaseRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 5.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 5.0
Oliver TwistRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 5.0
Super Size MeRated ★ 5.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0