Movies
Ratings
545
PonyoRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Ode to the GooseRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Blue HourRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5