Titles you rated
Man on FireRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 1.0
KnowingRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 1.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 1.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 4.0