Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0- Isle of SnakesRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 3.5
MaruRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0