Movies
Ratings
101
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 5.0
Before I Go to SleepRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.5