Movies
Ratings
798
Captain MarvelRated ★ 1.5
ShaftRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 1.5
PrometheusRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Charlie CountrymanRated ★ 3.5
Honey BoyRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 1.5
The Lost City of ZRated ★ 3.0
Facing the GiantsRated ★ 2.5
365 DaysRated ★ 0.5
Jackass 3.5Rated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5