Series
Ratings
13
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0- おせんRated ★ 3.5
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0