Titles you rated
Kamome DinerRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 4.0
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 4.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 1.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 1.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 2.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 1.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.0
BAKA's IdentityRated ★ 2.5
BakudanRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
Tinker TickerRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 3.0