Movies
Ratings
136 CoralineRated ★ 3.5 CoralineRated ★ 3.5
 The Shape of WaterRated ★ 4.0 The Shape of WaterRated ★ 4.0
 MagnoliaRated ★ 5.0 MagnoliaRated ★ 5.0
 Alice in WonderlandRated ★ 2.5 Alice in WonderlandRated ★ 2.5
 RatatouilleRated ★ 5.0 RatatouilleRated ★ 5.0
 A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0 A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
 BarbieRated ★ 2.5 BarbieRated ★ 2.5
 The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0 The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
 OnceRated ★ 3.5 OnceRated ★ 3.5
 Get OutRated ★ 4.0 Get OutRated ★ 4.0
- A Film School OdysseyRated ★ 1.5
 Now You See Me 2Rated ★ 4.0 Now You See Me 2Rated ★ 4.0
 Now You See MeRated ★ 3.5 Now You See MeRated ★ 3.5
 LegendRated ★ 2.5 LegendRated ★ 2.5
 Top GunRated ★ 3.0 Top GunRated ★ 3.0
 A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5 A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
 The Social NetworkRated ★ 4.0 The Social NetworkRated ★ 4.0
 Me Before YouRated ★ 3.0 Me Before YouRated ★ 3.0
 ExitRated ★ 3.0 ExitRated ★ 3.0
- Winter sleepRated ★ 3.0