Movies
Ratings
85
The BrutalistRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0