Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5- SukhavatiRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 1.5
Carry OnRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
StrawRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0