Titles you rated
Mood IndigoRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0