Movies
Ratings
562
RipplesRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 3.0
UndineRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
ContractedRated ★ 1.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.0
AuditionRated ★ 2.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.0
SpreeRated ★ 2.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 2.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Madame BovaryRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0