Series
Ratings
48
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Homicide: Los AngelesRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 3.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.5
Crime Scene: The Times Square KillerRated ★ 3.0- In the FleshRated ★ 4.0
- In the FleshRated ★ 4.0
Korean Food War - GosuoejeonRated ★ 3.0
Korean Food War 2Rated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5