Series
Ratings
61
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0- Super-Electronic BiomanRated ★ 3.5
Light Squadron MaskmanRated ★ 3.5
Ultraman ZRated ★ 4.5
Earth AbidesRated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
Noble FarmerRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- 아따맘마 리마스터Rated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 0.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Blue Archive The AnimationRated ★ 1.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 1.0