Titles you rated
DuneRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
LegendRated ★ 2.5
Heaven's SoldiersRated ★ 3.0
The WallRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5
BladeRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5