Series
Ratings
42
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5- Black Clover Season 2Rated ★ 4.5
Black Clover Season 1Rated ★ 4.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
The Last KingdomRated ★ 5.0
The Last KingdomRated ★ 5.0
The Last KingdomRated ★ 5.0
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5