Titles you rated
I Love Thee for GoodRated ★ 3.0
Minimalism: A Documentary About the Important ThingsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 2.0
Pierrot le FouRated ★ 3.0
The Breaking IceRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Your MomentRated ★ 3.0
The Hill of SecretsRated ★ 4.0
EgoistRated ★ 3.5
The Quiet GirlRated ★ 4.0
In WaterRated ★ 3.5
CopilotRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
A Scene at the SeaRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 3.0