Series
Ratings
26
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0