Titles you rated
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0- Sad Love StoryRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Hello! My LadyRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 0.5
PhoenixRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 1.0
Adolescence MedleyRated ★ 2.0
City HallRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 0.5
Bel AmiRated ★ 1.0- Invisible ManRated ★ 5.0
TripleRated ★ 1.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0