Series
Ratings
20- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 3.0