Movies
Ratings
732
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Juror #2Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 3.5
First DaughterRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
When We First MetRated ★ 3.5
Instant FamilyRated ★ 4.0
The Wrong MissyRated ★ 3.5