Series
Ratings
40
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0