Movies
Ratings
89
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0