Titles you rated
ComplianceRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
The Sword with No NameRated ★ 3.0
Cruel Winter BluesRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 1.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
SawRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Sword of the StrangerRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 1.0
SecretRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0